(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 21:31

Volkswagen Golf

(Nr 2015855)
Volkswagen Golf

Marka i model:

Volkswagen Golf 2

Waga w kg:

950.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2787.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości: (1)

TransJarek
08-09-2017, 09:31
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Cáceres, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Śrem, Polska

Termin elastyczny