(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 09:05

VOLKSWAGEN GOLF CABRIO 1982

(Nr 1461362)
VOLKSWAGEN GOLF CABRIO 1982

Marka i model:

VOLKSWAGEN GOLF CABRIO

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2094.30 km

Informacje dodatkowe:

EL VEHICULO ARRANCA Y ANDA

Oferty od Przewoźników (0)

1250 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 15:07

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Países Bajos, Soesterberg, 3769 Soesterber

Od 28 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, MURCIA, 30009

Od 29 lis 2016 do 5 gru 2016