(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 16:24

Volkswagen golf VII

(Nr 3006928)
Volkswagen golf VII

Marka i model:

Volkswagen Golf VII 2013 Diesel

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 424.00 km

Informacje dodatkowe:

Just as cheap as possible, so i am not in a hurry

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 27426
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 18:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-27 do 2018-08-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się często, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nykobing Mors, 7900, Dania

Termin elastyczny