(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-23 21:21

Volkswagen Lupo (Nr 2409728)

Volkswagen Lupo

Marka i model:

Volkswagen Lupo

Waga w kg (łączna):

900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1009.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wuppertal, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wodzisław Śląski, Polska

Termin elastyczny