(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 17:27

Volkswagen Transporter (Nr 2753424)

Volkswagen Transporter

Marka i model:

Volkswagen Transporter T4 1.9td 68 cv

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2653.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Haderslev, 6100, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Campo Lameiro, 36110, Hiszpania

Termin elastyczny