(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 10:35

Volkswagen transporter T4 długi

(Nr 2014268)
Volkswagen transporter T4 długi

Marka i model:

Volkswagen transporter T4 długi

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 1537.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o wycenę. Termin ok. 28 września

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 11:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-25 do 2017-09-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Dokładny termin mozemy ustalić telefonicznie. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny