(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 22:17

Volvo S80 z Hiszpania do Polski

(Nr 2115090)
Volvo S80 z Hiszpania do Polski

Marka i model:

Volvo S80

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3227.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-11-2017, 16:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

14900 Lucena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny