(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 22:17

Volvo S80 z Hiszpania do Polski

(Nr 2115090)
Volvo S80 z Hiszpania do Polski

Marka i model:

Volvo S80

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3227.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-11-2017, 16:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się często, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

14900 Lucena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny