VTT Btwin 27.5" (Nr 7614130)

VTT Btwin 27.5"
Waga
Sztuk
VTT Btwin 27.5"
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
748 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 23 kwi 2021 do 2 maj 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Bretania, Langueux

Od 10 maj 2021 do 31 maj 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.