(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-23 21:16

Vw caddy

(Nr 2409708)
Vw caddy

Marka i model:

VW Caddy

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 412.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

490 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 10:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-26, 09:56

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P:)

Cena (zawiera VAT): 490 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Oban, PA34 5PX, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hebburn, NE31 1PT, Wielka Brytania

Termin elastyczny