(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 18:10

vw golf MK1

(Nr 2414292)
vw golf MK1

Marka i model:

VW golf MK1 1981 rok

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2251.00 km

Informacje dodatkowe:

Potzrebuje przewiez do polski golfa MK1 i peugeor 205gti . Szukam stalej wspolpracy . Zlecenia 2 razy w miesiacu. Interesuje mnie transport w dwie strony

Oferty od Przewoźników (0)

2950 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 10:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-22

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Cena podana za 1 szt w jedną stronę IRL-PL.

Cena (zawiera VAT): 2950 zł

Wiadomości:

4400 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 4400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bailieborough - Cootehill, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm Śląski, Polska

Termin elastyczny