(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-16 11:16

VW T4 Bus

(Nr 2159322)
VW T4 Bus

Marka i model:

VW T4

Waga w kg (łączna):

2100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Gottlieb-Daimler-Straße, Singen, 78224, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ingenbohl, 6440, Szwajcaria

Termin elastyczny