(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 14:36

VW Transporter T3

(Nr 2012555)
VW Transporter T3

Marka i model:

Volkswagen Transporter T3

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1872.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto na norweskich tablicach do naprawy

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-09-2017, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-28 do 2017-10-26

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-26, 23:47

Opis oferty:

Witam. Ubezpieczenie OCP. Paragon lub faktura VAT.

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Termin elastyczny