(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

WAGA (Nr 3818847)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 293.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Rumia

Od 30 sty 2019 do 6 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Brodowe Łąki

Od 30 sty 2019 do 6 lut 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest zależna często od gabarytu jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Często przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych certyfikatów jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.