(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wagon tramwajowy (Nr 6474716)

Wagon tramwajowy

Długość [m]:

10.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.4

Waga w kg (łączna):

14000

Dystans: 338.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to łatwizna. Jeśli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się trudność ze znalezieniem odpowiedniej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnych firm z różnorodną flotą samochodów, dlatego na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Żeby uzyskać ogłoszenia dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najwnikliwiej opisać urządzenie. To ułatwi firmie transportowej ocenić, czy posiada należyty pojazd, żeby taki transport dokonać. W sytuacji, jeżeli wymiary lub waga samochodów przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek posiadać specjalne certyfikaty, a w czasie transportu wymagana będzie obecność pilota. Istotne jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też, np. ma niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans z reguły jest niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli około 500 zł taniej niż na ogół taki transport wynosi.