(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wagon tramwajowy (Nr 6650921)

Wagon tramwajowy

Długość [m]:

10.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.4

Waga w kg (łączna):

14000

Dystans: 353.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to pestka. Gdy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem odpowiedniej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm transportowych z rozmaitą gamą pojazdów, dlatego z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać oferty dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najszczegółowiej przedstawić maszynę. To pozwoli firmie transportowej zweryfikować, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki transport zrealizować. W sytuacji, jeśli gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą mieć dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu potrzebna jest obecność pilota. Kluczowe będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz pojazdu w portalu Clicktrans nierzadko jest mniejsza niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN mniej niż zazwyczaj kosztuje.