(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-16 10:26

Walec drogowy

(Nr 2159181)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

2650.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 722.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 73267
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 00:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferujemy ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Załadunek możliwy w poniedziałek do południa. Dostawa następnego dnia. Jestem z Legnicy. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 13:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się na przykład:

urządzenia do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),urządzenia do prac drogowych np., rozściełacze do asfaltu,pojazdy do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),urządzenia do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,urządzenia do przeróbki i przewozu masy betonowej (betonownie i środki przewozu masy betonowej),urządzenia do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia wspomagające (zawiesia, czy różne szalunki),maszyny do przewozu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń budowlanych to transport ponadgabarytowy, co znaczy, iż firma transportowa powinna mieć właściwe upoważnienia i dysponować odpowiednim sprzętem. Do przewozu pojazdów drogowych przede wszystkim stosuje się pokaźną przyczepę – jumbo lub naczepy dłużnicowe.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych zależy szczególnie od wymiarów, ciężaru i stanu maszyny, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin realizacji. Przykładowo, przewóz wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

München, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny