(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Walizka 75x45x25cm (Nr 5264990)

Walizka 75x45x25cm

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1651.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Stoke-On-Trent

Od 21 paź 2019 do 25 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

Od 21 paź 2019 do 10 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).