(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 13:05

walizka, ok 20 kg

(Nr 2996972)
walizka, ok 20 kg

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1459.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny