Walizka x 1, Paczka x 1 (Nr 6722793)

Walizka x 1, Paczka x 1
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
20 x 20 x 20 cm 23 kg 1
Paczka
30 x 30 x 30 cm 30 kg 1
Łączna waga: 53 kg
Dystans 1861 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 6 gru 2020 do 7 gru 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας - Θράκης, Saloniki

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).