(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-07 00:24

Wanna

(Nr 2138805)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 377.00 km

Informacje dodatkowe:

Z domu prywatnego w Łodzi należy zabrać wannę i zawieźć do domu w Sanoku. Odbiór z poziomu zero, dostawa na poziom zero. Wanna dosyć ciężka.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 19:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-23, 06:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-11-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-11-11, 10:03

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

jarek1tc
07-11-2017, 21:57
Mogę zaproponować 250zl, kierowca sam będzie potrzebna pomoc przy załadunku i rozladunku.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

95-200 Pabianice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sanok, Polska

Termin elastyczny