(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-03-07 12:22

Wanna dwu osobowa z hydromasazem

(Nr 2448792)

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

62

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 213.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o właściwe zabezpieczenie urządzenia. W przypadku, gdy chcesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyciągnąć i zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy oraz sprawności urządzenia AGD. Innym elementem wpływającym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Sztum, 82-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szamocin, 64-820, Polska

Termin elastyczny