(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-29 22:01

wanna jacuzzi

(Nr 2247567)
wanna jacuzzi

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1961.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi kompetentnie ochronić maszynę, żeby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana często od gabarytu jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych koncesji jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Wrexham, Wielka Brytania

Od 2 sty 2018 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Marki, 05-260, Polska

Termin elastyczny