wapno nawozowe 24-27 ton (Nr 6463150)

wapno nawozowe 24-27 ton

Waga w kg (łączna):

24000

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 418.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Darłowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gać Kaliska

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Żeby dostać dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych mniej, niż standardowa cena.