(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-27 23:42

Warszawa do Manchester potrzebne auto z HDS

(Nr 1875899)
Warszawa do Manchester potrzebne auto z HDS

Długość [m]:

320

Szerokość [m]:

170

Wysokość [m]:

170

Waga w kg:

1500.00

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1981.00 km

Informacje dodatkowe:

Do transportu dwie skrzynie 320x170 1,5tony potrzebne auto z HDS.

Oferty od Przewoźników (0)

18000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 16:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-12

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

hds jest

Cena (zawiera VAT): 18000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów bywa zależny od gabarytów ładunku, daty przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

    Kategorie ładunków - Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenerazwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu materiałów płynnych i kawałkowychłatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towarytowary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manchester, United Kingdom

Termin elastyczny