(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-29 07:20

Warzywa swieże

(Nr 2121198)
Warzywa swieże

Waga w kg:

6000.00

Opakowanie ładunku:

Palety euro

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Dystans: 1330.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pożywienia i zbóż, pasz jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności ma obowiązek stosować się do przepisów i uzyskać stosowne certyfikaty. Przewóz pokarmów bywa także rygorystyczny ze względu na różnorodność artykułów spożywczychpośród nich występują artykuły roślinne, suche, świeże itp. Każdy z tych artykułów wymaga innych warunków przechowywania (np. należytej temperatury). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe zmagają się z presją czasu, potrzebą zapewnienia odpowiedniego sprzętu i wymogów przewozu a także należytym ochronieniem ładunku. W przypadku, gdy zamawiamy transport produktów spożywczych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.


Cena transportu pożywienia i zbóż, pasz

    Koszt transportu pokarmów i produktów rolnych zależy od wielkości, ciężaru i ilości sztuk przewożonych artykułów, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz blisko 100 kg groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 . Za transport 500 kilogramów kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 złotych. Za przewóz 20 palet produktów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk wydano 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Jerson, Óblast de Kherson, Ucrania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny