(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Waschmaschine (Nr 4904042)

Waschmaschine

Długość [m]:

850

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

590

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 4784.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Gießen

31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Iran, Teheran, Teheran

28 lut 2020


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to przykładowo telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które często używa się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

Odporność kartonu powinno się dopasować do wielkości oraz ciężaru urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które planujemy przewieźć. W przypadku, jeżeli już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, postarajmy się, aby zredukować pustą przestrzeń i ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w opakowaniu zastępczym. Wolną lukę można napakować gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV wypadałoby zawinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych części, sprzęt ochrania się wykorzystując panele styropianowe. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich rozmiarach, powinno się przede wszystkim rozdzielić albo usunąć drobniejsze fragmenty, jak np. ładowarkę lub kable. Pokaźne sprzęty kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią stretch tak, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Koszt przewozu sprzętu RTV

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest często od trasy paczki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru sprzętu. Kluczową sprawą jest również to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje stosownego opakowania oraz osłony ze strony firmy transportowej, wówczas wpłynie to także na końcowy koszt transportu.