Washing machine (Nr 7246141)

Washing machine
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Washing machine
60 x 60 x 85 cm *
75 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
75 kg
Dystans
18 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Garching Bei München

22 maj 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

22 maj 2021


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 typy: sprzęty elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Jeśli zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o należyte osłonięcie urządzenia. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować i spakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Innym bodźcem rzutującym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.