(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 19:16

Wata szklana 1320 m2

(Nr 2254056)
Wata szklana 1320 m2

Długość [m]:

22

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paleta

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1591.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, należałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych papierów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny