(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 14:53

welna owcza spakowana w kartony na paletach

(Nr 2335580)
welna owcza spakowana w kartony na paletach

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

77.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

welna owcza spakowana w kartony na paletach. ok. 31 euro palet w wysokosci ok 2.5 metra. waga wszystkich palet to ok.4275kg

Dystans: 2017.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka znaczących tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Nowy Targ, 34-400, Polska

Od 26 lut 2018 do 3 mar 2018

Adres i termin dostawy

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny