(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 12:37

Wersalka

(Nr 2331060)
Wersalka

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

43

Waga w kg:

47.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

199.00

Dystans: 1617.00 km

Informacje dodatkowe:

Wersalka rozlozona na plasko

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 17:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-01, 21:00

Opis oferty:

oferta dostępna tylko dziś, transport bezpośredni.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

63-620 Nowa Wieś, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sultan Street, Londyn SE5 0XE, Wielka Brytania

Termin elastyczny