(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 12:37

Wersalka

(Nr 2331060)
Wersalka

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

43

Waga w kg (łączna):

47.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

199.00

Dystans: 1617.00 km

Informacje dodatkowe:

Wersalka rozlozona na plasko

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 48494
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 17:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-01, 21:00

Opis oferty:

oferta dostępna tylko dziś, transport bezpośredni.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

Na początek, podczas gdy transportujemy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność  na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, 01-473, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sultan Street, Londyn, SE15, Wielka Brytania

Termin elastyczny