(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-03-13 21:14

Wersalka na "złom"

(Nr 164414)
Wersalka na "złom"

Długość [m]:

190 cm

Szerokość [m]:

100 cm

Wysokość [m]:

50 cm

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

25 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-03-2013, 12:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-03-14 do 2013-03-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Sprinter

Cena (zawiera VAT): 25 zł

Wiadomości:

30 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-03-2013, 07:27

Załadunek możliwy w terminach:

2013-03-14

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2013-03-13, 21:14

Opis oferty:

Wykonam

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości:

100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-05-2013, 13:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-05-07 do 2013-05-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Oferta testowa.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-560, Wyżynna, 12

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-560

Termin elastyczny