Wiąźba dachowa (Nr 8048001)

Wiąźba dachowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Wiąźba dachowa
800 x 200 x 200 cm
10000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
10000 kg
Dystans
792 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Klikuszowa

Od 20 paź 2021 do 21 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wytowno

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.