(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-31 17:09

Wieszak do przewiezienia Toruń-Warszawa

(Nr 1321432)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

130

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

120

Dystans: 260.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2016, 18:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-07 do 2016-11-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń, 87-100, Hallera

Od 3 lis 2016 do 10 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-167, Szałwiowa

Od 4 lis 2016 do 12 lis 2016