(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-21 16:29

Windows (glass expendable, but please protect the frame)

(Nr 1916427)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

225.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

225

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1095.00 km

Informacje dodatkowe:

packed on a pallet. Please treat the frame with care, even though the glass is expendable.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Stuhr, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny