(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Winnebago superchief (Nr 5873449)

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

7500

Dystans: 275.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołbaskowo

Od 21 lut 2020 do 22 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Borowy Młyn

Od 22 lut 2020 do 23 lut 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno przytwierdzić, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą propozycję.