(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-07-22 16:08

Wioślarz

(Nr 2997572)
Wioślarz

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 184.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz niełatwo przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany i osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne pudła. Kiedy urządzenie może szybko ulec defektowi, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie elementy oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, żeby puste przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu sportowego wpływa odległość między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny