(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wioślarz (Nr 3334493)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

35

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 147.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Jastków

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze popakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Najlepiej będzie użyć oryginalne torby. Kiedy sprzęt może szybko ulec awarii, należy użyć do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozłożyć i osłonić wszystkie elementy osobno - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz skrzyni – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego przyczynia się trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 zł.