(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wioślarz (Nr 4901706)

Wioślarz

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

105

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 426.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które głównie można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz trudno przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być należycie popakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może łatwo ulec uszkodzeniu, trzeba zastosować do ochrony takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozkręcić i osłonić wszystkie części z osobna - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, żeby puste przestrzenie w kartonie zapełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego ma wpływ trasa między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.