(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-07-24 03:45

Witam, chciałbym wysłać EKRAN PROJEKCYJNY pod projektor (Nr 3003952)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

13.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2252.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny