(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 21:17

Witam potrzebuje się przeprowadzić z Katowic do Niemiec okolice Karken + - 20km transport połowa kwietnia lub pod koniec kwietnia. Oferty w wiadomości proszę zostawić. (Nr 2414864)

Witam potrzebuje się przeprowadzić z Katowic do Niemiec okolice Karken + - 20km  transport  połowa kwietnia lub pod koniec kwietnia. Oferty w wiadomości proszę zostawić.

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 1085.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

20 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Karken, 52525, Niemcy

Od 21 kwi 2018 do 22 kwi 2018