(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-14 12:20

WITRYNA I KOMODA

(Nr 2698624)
WITRYNA I KOMODA

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

175

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 461.00 km

Informacje dodatkowe:

MAMY JESZCZE KOMODE 190X90X50

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-05-2018, 00:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-15 do 2018-05-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Zembrzyce, 3920, Polska

16 maj 2018

Adres i termin dostawy

Sulechów, 66-100, Polska

25 maj 2018