(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-28 09:35

wklad kominkowy uzywany

(Nr 1990874)

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 118.00 km

Informacje dodatkowe:

jest to uzywany wklad kominkowy w czesciach, nie koniecznie musi byc dostarczony do Watford wazne jest dla mnie, ze moglbym go osobiscie odebrac w kazdy czwartekna trasie watford Chester

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Maresfield, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Three Rivers, WD18 9SR, Wielka Brytania

Termin elastyczny