(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-06-27 10:23

własny Kontener 6m

(Nr 1873565)
własny Kontener 6m

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie wykorzystywane w przewozie niewielkich paczek (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczajzapakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest również umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja kontenera jest wytrzymała, co pozwala na wielokrotne użytkowanie. Każdy kontener ma należyty osprzęt, który ułatwia przyczepianie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki zazwyczaj przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy kontenerów

    Rozpowszechnionym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, z reguły określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne kontenerów 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego formaty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować prawie 10 palet. Kontenery te najczęściej używa się w transporcie surowców zapakowanych.

    Osiągalne również pojemniki 1C i 1A rodzaju „open top” – ich wymiarypodobne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten gatunek kontenerów używa się przy transporcie surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany bywa w przewozie towarów gigantycznych i ciężkich towarów. Ten rodzaj pojemnika w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane boki.

    Dalszymi rodzajami kontenera są kontenery - chłodnie, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” używa się w transporcie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają rozkładane boki i dach. Kontenery gatunku „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Wyróżniamy także kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest uzależniona od wymiarów i typu transportowanego towaru, trasy oraz szczególnych warunków, które przewoźnik musi wykonać w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Sankt Gallen, Szwajcaria

5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Tuchola, Polska

7 lip 2017