(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-06-27 10:23

własny Kontener 6m

(Nr 1873565)
własny Kontener 6m

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie stosowane w przewozie drobnych paczek (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są zapakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica bywa także umieszczana na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma odpowiedni ekwipunek, który umożliwia mocowanie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery zwykle przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Cenionym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, zwykle nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o objętości blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku kontenerów 1C są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować blisko 10 palet. Kontenery te najczęściej używa się w przewozie surowców zapakowanych.

    Osiągalne bywają również pojemniki 20-stopowe i 1A typu „open top” – ich wymiary są podobne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj pojemników wykorzystuje się do przewożenia surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Rodzaj pojemnika metalowego „flat rack” wykorzystywany bywa w przewozie ładunków olbrzymich i ciężkich pakunków. Ten gatunek kontenera w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Innymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w transporcie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają otwierane ściany i wieko górne. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, pojemniki z obudową.

Cena transportu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest zależna od gabarytów i typu transportowanego towaru, odległości oraz specjalnych elementów, które przewoźnik musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Sankt Gallen, Szwajcaria

5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Tuchola, Polska

7 lip 2017