Wohnmobil (Nr 4630275)

Wohnmobil

Długość [m]:

4.86

Szerokość [m]:

1.96

Wysokość [m]:

2.85

Waga w kg (łączna):

2400

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kanada, Ontario, Toronto

1 kwi 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko masz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem dobrej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych przewoźników z różnoraką gamą samochodów, dlatego na sto procent znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Żeby otrzymać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najprecyzyjniej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada odpowiedni pojazd, żeby taki przewóz zrealizować. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga zestawu przewyższają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni mieć dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu konieczna będzie obecność pilota. Znaczące będzie poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. ma niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli około 500 złotych taniej niż na ogół taki transport wynosi.