(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4703980)

Wohnwagen

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

7

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 808.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Veneto, Cavallino-Treporti

Od 24 wrz 2019 do 1 paź 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Karlsruhe

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W trakcie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego transportu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.