(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 4808960)

Wohnwagen

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.51

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [€]:

800

Dystans: 572.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Wenecja Euganejska, Cavallino-Treporti

20 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

21 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je dobrze przymocować, żeby podczas transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą propozycję.