(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 5270614)

Wohnwagen

Długość [m]:

7.34

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1350.00

Dystans: 2358.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Neustadt-Glewe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Santa Pola

12 gru 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je odpowiednio przymocować tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.