(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen (Nr 5566443)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

4000.00

Dystans: 42.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Schorfheide

15 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Oranienburg

15 lut 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je solidnie zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.