Wohnwagen (Nr 8010162)

Wohnwagen
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Wohnwagen
825 x 250 x 260 cm
1680 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1680 kg
Dystans
1032 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Fritzlar

1 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Włochy, Wenecja Euganejska, Wenecja

29 kwi 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.