(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wohnwagen Doppelachse (Nr 4655540)

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

1900

Dystans: 35.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Wertheim

27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Klingenberg Am Main

27 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno przymocować, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą ofertę.